Про Компанію


Ми пропонуємо клієнтам інвестиційні продукти: створення і управління пайовими та корпоративними інвестиційними фондами

Прийнятий у 2001 році Закон «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні фонди) та у 2003 році Закон «Про недержавне пенсійне забезпечення» відкрив для заснування компанії такі можливості: управління активами інститутів спільного інвестування та управління активами недержавних пенсійних фондів.

ЗАТ «КУА АПФ «ДОВІРА-КАПІТАЛ» засноване в 2003 році.

В 2011 році ЗАТ «КУА АПФ «ДОВІРА-КАПІТАЛ» змінило організаційно-правову форму на ПРАТ «КУА «ДОВІРА-КАПІТАЛ» (далі – ДОВІРА-КАПІТАЛ)

У 2003 році компанія отримала Ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку АБ № 581071 на управління активами інститутів спільного інвестування та управління активами недержавних пенсійних фондів.

З 2003 року ДОВІРА-КАПІТАЛ є членом Української асоціації інвестиційного бізнесу.

В 2004 році був заснований Недержавний пенсійний фонд «ДОВІРА-УКРАЇНА» вкладниками якого стали промислові заводи молочної та метало переробної галузі. Учасниками фонду стали більше 300 громадян України.

З 2004 року ДОВІРА-КАПІТАЛ є членом Національної асоціації недержавних пенсійних фондів України та Адміністраторів недержавних пенсійних фондів

З метою інвестиційної діяльності в 2005 році був створений ПЗНВІФ «ДОВІРА-ІНВЕСТМЕНТС»

В 2005 році ДОВІРА-КАПІТАЛ включили до Державного реєстру фінансових установ

З 2012 року в управлінні компанії знаходиться ще один фонд ПЗНВІФ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

В 2018 році ДОВІРА-КАПІТАЛ заключила договір на управління активами з ПАТ «ЗНКІФ «БІЗНЕС АКТИВ»

В 2019 році ДОВІРА-КАПІТАЛ заключила договір на управління активами з АТ «ЗНВКІФ «САФАРІС»

На сьогоднішній день компанія має багаторічний досвід роботи на фондовому ринку, бездоганну ділову репутацію, високий професіоналізм, що підтверджується довірою клієнтів.